Nr katalogowy: 1119

Zbigniew TYMOSZEWSKI (1924-1963)

Nr katalogowy: 1119

Pejzaż z chatą, lata 40. XX w.

olej, tektura; 31 x 47,5 cm.
estymacja: 5 400 - 7 200 zł