Nr katalogowy: 132

Autor nieokreślony, k. XVIII lub pocz. XIX w.

Nr katalogowy: 132

Stanisław August Poniatowski z Orderem Orła Białego

miedź emaliowana dwustronnie, farby emaliowe,
oprawa - złoto pr. ok. 300;
6 x 5 cm (wymiar miniatury w oprawie).
estymacja: 5 500 - 7 500 zł
Cena sprzedaży 6 500 zł