Nr katalogowy: 131

Malarz nieokreślony, XVII w.

Nr katalogowy: 131

Święta Rodzina Franciszka I

Raffaello SANTI [Rafael] (1483-1520) - według
olej, płótno; 58 x 72 cm;
estymacja: 9 000 - 12 000 zł