Nr katalogowy: 133

Malarz nieokreślony, europejski, XVII w.

Nr katalogowy: 133

Zuzanna i starcy

olej, płótno dublowane; 203 x 133 cm;
po konserwacji.
estymacja: 120 000 - 150 000 zł
Cena oferowana 90 000 zł