Nr katalogowy: 131

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Nr katalogowy: 131

Michał Archanioł strącający do piekła Lucyfera

olej, płótno dublowane; 90 x 52,5 cm;
Obraz oprawiony w bogato dekorowaną, rzeźbioną w drewnie ramę.
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
Cena oferowana 7 000 zł