Nr katalogowy: 132

Anna Rosina LISIEWSKA MATTHIEU DE GASC

Nr katalogowy: 132

Portret hrabiny Elisabeth Juliane Friederike von Baertling, 1774

olej, płótno dublowane; 82 x 66,5 cm;
na odwrocie na płótnie napis
estymacja: 60 000 - 80 000 zł