Nr katalogowy: 130

Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski

Nr katalogowy: 130

Apollo i Dafne

olej, płótno dublowane;
34,5 x 87 cm (po konserwacji).
XVII/XVIII w.
estymacja: 10 000 - 13 000 zł