Nr katalogowy: 124

Nr katalogowy: 124

Modelka w pracowni artysty, 1922

olej, płótno; 73 x 58 cm;
sygn. p. d.: WW;
estymacja: 55 000 - 70 000 zł
Cena oferowana 55 000 zł