Nr katalogowy: 125

Czesław WASILEWSKI (1875-1946/47)

Nr katalogowy: 125

Wyjazd na polowanie, 1927

olej, tektura; 48 x 71 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Cz Wasilewski 1927.
estymacja: 11 000 - 15 000 zł
Cena oferowana 9 000 zł