Nr katalogowy: 123

Janina SÜSSLE-MUSZKIETOWA (1903-1956)

Nr katalogowy: 123

Dama z białą rękawiczką

olej, papier; 28,5 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Muszkietowa (ołówkiem na passe-partout).
estymacja: 5 000 - 6 500 zł