Nr katalogowy: 1410

Piotr TUREK (ur. 1961)

Nr katalogowy: 1410

Paralele, 2007

akryl, płótno; 89 x 116 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: PIOTR TUREK / 26 "PARALELE" / 89 X 116 2007
estymacja: 3 700 - 5 000 zł
Cena oferowana 3 100 zł