Nr katalogowy: 1409

E. GROCHALSKA ?, XX w.

Nr katalogowy: 1409

W Neapolu - plac w Sorento

olej, płótno; 79,5 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: EG 80
estymacja: 1 000 - 1 400 zł