Nr katalogowy: 1411

B. PRZYBYLSKI XX w.

Nr katalogowy: 1411

Dachy miasta, l. 60 XX w.

olej, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. l. d.: B.Przybylski
estymacja: 2 800 - 3 800 zł