Nr katalogowy: 1122

Stefan JUST (1905-1977)

Nr katalogowy: 1122

Martwa natura z kwiatami, 1969

olej, płótno; 53 x 68 cm;
sygn. i dat. p. d.: SJust / 69
estymacja: 6 000 - 7 500 zł