Nr katalogowy: 1121

Malarz nieokreślony, XVII w.

Nr katalogowy: 1121

W obozie wojskowym

olej, płótno; 43 x 51 cm;
obraz po konserwacji (krajki)
estymacja: 11 000 - 14 000 zł