Nr katalogowy: 1123

Tadeusz ROMAN (1906-1983)

Nr katalogowy: 1123

Deszczowy dzień w Kazimierzu

olej, płótno; 51 x 68 cm;
sygn. p. d.: T. ROMAN
estymacja: 3 500 - 4 500 zł