Nr katalogowy: 1420

Ejnar LARSEN (1902-1986)

Nr katalogowy: 1420

Kanał w Wenecji, 1959

olej, płótno; 54 x 66 cm;
sygn. p. d.: Ejnar Larsen / 59 (słabo czytelnie)
estymacja: 1 800 - 2 400 zł