Nr katalogowy: 1421

Marian ADAMCZYK (ur. 1938)

Nr katalogowy: 1421

Pierrot, 1976

olej, płótno; 66 x 50 cm;
sygn. l. d.: M. Adam 76;
estymacja: 3 200 - 4 300 zł
Cena oferowana 2 500 zł