Nr katalogowy: 1419

Zbigniew KOWALEWSKI (1914-2004)

Nr katalogowy: 1419

Malarz i modelka, 1979

olej, karton naklejony na płytę; 70 x 100 cm;
sygn.. i dat. śr. d. słaboczytenie: Z. Kowalewski ‘79
estymacja: 3 500 - 4 500 zł