Nr katalogowy: 1108

Andrzej DZIKIEWICZ (1877-1946)

Nr katalogowy: 1108

Pejzaż, 1941

olej, sklejka; 37,5 x 48 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Dzikiewicz 1941;
estymacja: 3 400 - 4 600 zł