Nr katalogowy: 1107

Rajmund RAU (1878-1944)

Nr katalogowy: 1107

Spacer rybackim nabrzeżem

olej, płótno; 71 x 101 cm;
sygn. l. d.: Rajmund Rau
estymacja: 3 600 - 4 800 zł