Nr katalogowy: 1109

Henryk SAJDAK (1905-1995)

Nr katalogowy: 1109

Nad górskim potokiem - Dolina Strążyska

akwarela, papier; 24 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: H. Sajdak;
estymacja: 2 300 - 3 000 zł
Cena oferowana 2 000 zł