Nr katalogowy: 111

Wiktor KORECKI (1890-1980)

Nr katalogowy: 111

Zimowy nokturn, l. 70 XX w.

olej, płótno; 51 x 61 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI;
estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł