Nr katalogowy: 110

Konstanty MACKIEWICZ (1894-1985)

Nr katalogowy: 110

Brzozowy las

olej, płótno; 70,5 x 100,5 cm;
sygn. p. d.: K. MACKIEWICZ
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Cena sprzedaży 4 000 zł