Nr katalogowy: 112

J. KOSIŃSKI XIX/XX w.

Nr katalogowy: 112

Napad wilków

akwarela, papier; 17,5 x 27 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d. ołówkiem: J. Kosiński
estymacja: 500 - 800 zł
Cena sprzedaży 450 zł