Nr katalogowy: 136

Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski, XVIII w.

Nr katalogowy: 136

Scena rodzajowa - u wodopoju

olej, deska; 48 x 41 cm
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena oferowana 2 000 zł