Nr katalogowy: 137

Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski, XVIII w.

Nr katalogowy: 137

Scena rodzajowa z podróżnymi

olej, deska; 47 x 41,5 cm
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena oferowana 2 000 zł