Nr katalogowy: 135

Malarz nieokreślony niderlandzki, XVII w.

Nr katalogowy: 135

Pejzaż z domem i owcami, 1664

olej, płótno; 66 x 77 cm;
sygn. i dat. u dołu: CH 1664
estymacja: 12 000 - 15 000 zł