Nr katalogowy: 134

Seweryn BIESZCZAD (1852-1923)

Nr katalogowy: 134

Piaszczystą drogą

olej, deska; 13 x 26 cm;
sygn. p. d.: S.Bieszczad
estymacja: 6 500 - 8 500 zł
Cena oferowana 4 500 zł