Nr katalogowy: 138

Ignacy ZYGMUNTOWICZ (1875-1947)

Nr katalogowy: 138

Kuropatwy

olej, płótno;
48,5 x 79,5 cm (obraz obcięty u dołu).
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
Cena oferowana 6 500 zł