Nr katalogowy: 139

Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)

Nr katalogowy: 139

Hucuł na koniu

olej, płótno; 44 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: F Pautsch
estymacja: 6 500 - 8 500 zł