Nr katalogowy: 137

Jan STYKA (1858-1925)

Nr katalogowy: 137

Szarża - fragment do Panoramy Siedmiogrodzkiej, 1897

olej, płótno, 74 x 116 cm;
sygn. p. d.: Jan Styka
estymacja: 55 000 - 75 000 zł
Cena oferowana 39 000 zł