Nr katalogowy: 136

Aleksei SMIRNOW (ur. 1937)

Nr katalogowy: 136

Chrystus chodzący po wodzie

olej, płótno; 79 x 60 cm;
na odwrocie opis cyrylicą
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
Cena oferowana 6 500 zł