Nr katalogowy: 128

Semen Fedorovic FEDOROV (1867-1910)

Nr katalogowy: 128

Las

olej, płótno; 95,5 x 81,5 cm;
sygn. p. d.: S. Fedorow (cyrylicą)
estymacja: 12 000 - 15 000 zł
Cena sprzedaży 10 000 zł