Nr katalogowy: 129

Kazimierz POCHWALSKI (1855-1940)

Nr katalogowy: 129

Dzieci w ogrodzie

olej, płótno dublowane; 50 x 40 cm;
sygn. p. d.: K. Pochwalski
estymacja: 13 000 - 20 000 zł