Nr katalogowy: 127

Anna Rosina LISIEWSKA MATTHIEU DE GASC (1713

Nr katalogowy: 127

Portret hrabiny Elisabeth Juliane Friederike von Baertling, 1774

olej, płótno dublowane;
82 x 66,5 cm;
estymacja: 100 000 - 130 000 zł