Anna Rosina LISIEWSKA MATTHIEU DE GASC (1713
Nr katalogowy: 127
Portret hrabiny Elisabeth Juliane Friederike von Baertling, 1774
olej, płótno dublowane;
82 x 66,5 cm;
estymacja: 100 000 - 130 000 zł
82 x 66,5 cm;