Nr katalogowy: 415

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

Nr katalogowy: 415

Obraz 2462 (Turzyniec - Sierpień), 1999

olej, płyta, 80 x 60 cm;
sygn. l. d.: DUDA GRACZ * 2462 / 99 *