Nr katalogowy: 416

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

Nr katalogowy: 416

Bez tytułu, 1993

olej, płótno; 190 x 130 cm;
sygn. na odwrocie l. g.: L. Tarasewicz 1993
Cena oferowana 60 000 zł