Nr katalogowy: 414

Krzesława MALISZEWSKA (ur. 1927)

Nr katalogowy: 414

Akt

olej, płótno; 114,5 x 88 cm;
w załączeniu zdjęcie nalepki z CBWA we Wrocławiu z wystawy Grupy X, z numerem katalogowym 8 I informacją o pracy