Nr katalogowy: 138

Leszek STAŃKO (1925-2011)

Nr katalogowy: 138

Pejzaż górski, 1981

olej, tektura, 21 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: LESZEK STAŃKO / 981