Nr katalogowy: 139

Ignacy ZYGMUNTOWICZ (1875-1947)

Nr katalogowy: 139

Kuropatwy zimą, ok. 1925

olej, płótno; 58,5 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: I Zygmuntowicz
Cena oferowana 19 000 zł