Nr katalogowy: 137

Wiktor KORECKI (1890-1980)

Nr katalogowy: 137

Pejzaż z nad jeziora o zachodzie słońca

olej, tektura; 33 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI
Cena sprzedaży 4 000 zł