Hanna KARASIŃSKA-EBERHARDT (ur. 1964)
Nr katalogowy: 1401
Nieloty
olej, technika własna, płótno; 120 x 90 cm;
sygn. p. d.: hanka;
sygn. p. d.: hanka;
na odwrocie opis autorski: H. KARASIŃSKA / "NIELOTY" EBERHARDT / OLEJ - TECH WŁASNA
900 zł