Nr katalogowy: 163

Władysław BAKAŁOWICZ (1833-1903)

Nr katalogowy: 163

Putta - dekoracja oprawy lustra

olej, płótno; 32 x 94 cm (kartusz),
wymiar całości oprawy z lustrem: 137 x 136 cm;
sygn. dwukrotnie: LBakałowicz