Władysław BAKAŁOWICZ (1833-1903)
Nr katalogowy: 163
Putta - dekoracja oprawy lustra
olej, płótno; 32 x 94 cm (kartusz),
wymiar całości oprawy z lustrem: 137 x 136 cm;
sygn. dwukrotnie: LBakałowicz
sygn. dwukrotnie: LBakałowicz