Nr katalogowy: 164

Nikolaj Nikanorovich DUBOVSKOIJ (1859-1918)

Nr katalogowy: 164

Niebo, 1903

olej, płótno; 12 x 19 cm;
sygn. na odwrocie (cyrylicą) N. Dubovskoj / 1903