Nr katalogowy: 1132

Wilhelm WACHTEL (1875-1942)

Nr katalogowy: 1132

Akt kobiety, ok. 1925

olej, płótno, 70,5 x 52 cm;
sygn. p. d.: WILH / WACHTEL