Nr katalogowy: 1133

Edward MESJASZ (1929-2007)

Nr katalogowy: 1133

Żołnierz napoleoński w zamieci

olej, płótno; 34 x 50 cm
sygn. p. d.: E. Mesjasz
Cena sprzedaży 1 300 zł