Nr katalogowy: 1131

Florian LEWANDOWICZ-OJCIEC JULIAN (1912-1997)

Nr katalogowy: 1131

Kobieta z parasolką

olej, płótno naklejone na tekturę,
100,5 x 62 cm (w świetle oprawy);
sygnowane l. d i p. g.: F. Lewandowicz / o.j.